5 лютого 2019 р. у світі відзначають День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Учні Дацьківської ЗОШ І- ІІ ступенів долучилися до цього заходу. Головною метою було нагадати про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті, а також допомогти школярам засвоїти правила поведінки в глобальній мережі.

З метою формування екологічної культури школярів, 05.02.2019 р. у Дацьківській ЗОШ І- ІІ ступенів було проведено перегляд відео з елементами бесіди "Водно болотні угіддя України", у 6-8 кл., вч. Кузьмич М.М.

Благословення і окроплення Йорданською водою...

22.01.2019 року в Дацьківській ЗОШ І–ІІ ступенів були проведені батьківські збори.
Медичний працівник Тишик Л.В. детально
розповіла батькам про ситуацію з поширення кору в
Україні, зокрема на Яворівщині та про важливість проведення вакцинації дітей проти кору.
Вчитель основ здоров'я Кузьмич М.М. підготувала батькам буклети "Що варто знати про кір"

21 грудня відвідали музей Євгена Коновальця та Арсенал. Привезли незабутні враження....

Від хати до хати біленьким сніжком ходить Святий Миколай із мішком. Приносить дарунки на втіху, радості море і щирого сміху...І ось замерзла річка і став біленьким гай, у нашу рідну школу Миколай завітав. Він в шапці-невидимці, у теплім кожушку приніс всім школярам гостинці у чарівнім мішку.

Андріївські вечорниці 

З 3-9 грудня в рамках тижня комп' ютерних наук по всьому світу проходила "Година коду". Учні Дацьківської ЗОШ І - ІІ ст. приєдналися до цієї акції, ініціативою якої є популяризація програмування серед школярів. Діти із захопленням виконували завдання, учасники акції отримали сертифікати. 

Проведена цікава вікторина з учнями 9 кл. на уроці правознавства , вчитель Манько Галина Петрівна; виховна година на тему."Закон.Право.Відповідальність" у 9 кл. ; кл. керівник Марія Кузьмич

 

Привітання з днем захисника України....

4 грудня учні 1-2 класу провели родинне свято " Зимова мозаїка". Під керівництвом Баглай Л.В. та Ольшанської К.І.

Цікаві заходи були проведені до Дня боротьби із хворобою СНІД з учнями 5,8,9кл.: вих.год." Не дай СНІДу шанс"( кл.керівники Кріль О.С., Кузьмич М.М.; вікторина:" Що треба знати про СНІД", "Зупинемо СНІД: разом",  (вч. основ здоров'я Кузьмич М.М.), анкетування "Що думає молодь про СНІД" (пр. психолог Зозуля М.Ф.); виховна година у 7 класі "Снід:подумай про майбутнє-обери життя" (кл. керівник Баглай Я.М.)

 

29 листопада учні 5-9 класу здійснили екскурсію у м.Львів.Школярі із задоволенням відвідали музей "Арсенал" та "Музей визвольної боротьби",розширивши свої зання про історію України.Із захопленням побували на Високому Замку.Отримали море емоцій і задоволення.

28.11. відбувся турнір " Веселі інформатики" за участю команди "Смайлики" (5 кл.) та "Мишки-програмишки"(6 кл.). Мета: повторити та закріпити основний матеріал в нестандартній формі; розширити зв'язки з іншими предметами; розвивати інтерес до інформатики. (Вч. Зозуля М.Ф.)

Подорож краплини!

Ми веселі, творчі та завзятті і працюємо ми на уроках завжди! !!

З 05 листопада по 09 листопада було у школі був проведений методичний тиждень на тему "Інтеграція навчального процесу як сучасна технологія навчання"

"Ми пам'ятаємо" - під таким гаслом пройшов День вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр.

 

21 листопада - День Гідності і Свободи

    Людину створено для щастя,
    як птаха для польоту.
           В. Короленко
20 березня 2018 року
У Дацьківській ЗОШ І - ІІ ступенів практичним психологом Зозулею М.Ф. було
проведено тренінг "Дозволь бути собі щасливим", приурочений до Дня щастя.
Семикласники створили колажі "Формула щастя", обговорювали притчу
"Цінність щастя". Всі учасники отримали масу позитивних емоцій.

 

Семикласники