Сторінка соціального педагога

Бутки Любов Федорівни

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії

Педагогічний стаж - 20 р.

Життєве кредо: 

"Цінуй те, що маєш, але не зупиняйся на досягнутому!"

 

Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.

     Пропонуємо вам поради, що допоможуть вам плідно працювати протягом цього часу. А головне — встигнути відпочити!

 

  • Перша порада: свій ранок починайте в звичний для вас час. Ніжитися в ліжку будемо, як зазвичай, у вихідні дні.
  • Друга порада: покладіть перед собою чистий папір, це буде ваш лист-план. Запишіть у два рядки: першочергове (наприклад: зарядка — пів години, душ — 10 хвилин, сніданок — 10 хвилин, прочитати робочу пошту — 5 хвилин та інше) та другорядне (погуляти з собакою/кішкою — півгодини, увійти в соцмережі та поспілкуватись із друзями — 20 хвилин та інше). Починайте свій день З ВАЖЛИВОГО!
  • Третя порада: на кожне робоче завдання виділяйте час для його виконання (20-30 хвилин) та для ОБОВ'ЯЗКОВОГО ВІДПОЧИНКУ (15-20 хвилин).
  • Четверта порада: виконуючи завдання, уважно читайте умови та користуйтесь короткими записами головних слів/думок. Це вам допоможе зосередитися на важливому в завданні. Якщо щось стало незрозуміло, не зволікайте. Лист або дзвінок другу/викладачеві стане в нагоді. Приємне спілкування та корисна порада допоможуть вирішити будь-яке завдання.
  • П'ята порада: відмітьте у вашому листі-плані виконані заплановані дії. Похваліть себе та приступайте до списку справ другої колонки, обов'язково відпочиваючи після виконаного завдання.
Download
Річний план роботи соціального педагога на 2019 - 2020 н.р.
Річний план роботи соціального педагога
Adobe Acrobat Document 420.4 KB
Download
Документація працівників психологічної служби
LYST-MON-1_9_477-24_07_2019.pdf
Adobe Acrobat Document 791.1 KB

Наші права 

11.12.2023 р. соціальним педагогом Буткою Л.Ф. було проведено годину спілкування "Наші права" з учнями 5 класу. 

Мета: розповісти учням про їхні права й свободи, визначені Конвенцією про права дитини; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших. 


Насильству - НІ!

У рамках всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" соціальним педагогом Буткою Л.Ф. було проведено годину спілкування «Насильству – Ні!» з учнями 8 класу. (28.11.2023р.)

Мета: ознайомити учнів з поняттями «добро», «жорстокість», «насилля», видами насилля; сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості в учнівському середовищі, їх наслідків для дитини; обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства; розвивати вміння творити добро, усувати прояви жорстокості в своїй поведінці; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми, чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу.